Kamerové systémy

Kamerové systémy jsou ideální součástí komplexního zabezpečovacího systému. Můžete jednoduše kontrolovat Vaše prostory jak ve dne tak v noci, ale také kontrolovat práci Vašich zaměstnanců. Při narušení objektu je pak nahrávka z kamerového systému tím nejspolehlivějším důkazem. Velice důležitý je také psychologický efekt kamery na objektu.

Instalujeme moderní a osvědčené kamerové systémy s možností z kteréhokoliv místa na světě s připojením k internetu vzdáleně sledovat a nahrávat živé záběry z IP kamery přes mobilní telefon, PC, tablet, atd...

Volitelné funkce - AI, inteligentní detekce pohybu, detekce osoby a vozidla, detekce odložených nebo zmizelých objektů, rozpoznávání SPZ, rozpoznání obličeje, počítání osob, vstup do zóny, apod.

Instalujeme diskrétní kamery včetně audio záznamu, štěrbinové kamery a automatizační revizní systémy.

Zajímavý je tzv. ostrovní, solární kamerový systém vhodný pro sledování míst bez napájení a internetového připojení, Je vhodný pro sledování průběhu staveb, terénních prací, zabezpečení dočasných objektů…Pro přenos využívá GSM signál - 3G ⁄ 4G LTE síť, mobilní dohled z Android a iOS, ochranná dioda pro případ kdy je solární panel zakryt.

kamera360 kamera kamera360alhua

 

PROVÁDÍME REKONSTRUKCE A MODERNIZACE JIŽ ZASTARALÝCH SYSTÉMŮ, GARANTUJEME KVALITU.

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.